Inscenizacja rozpocznie się 14 lipca 2018 r. godz 15:00, czyli za: 214 dni
 

Dla uczestników

Dowódcy Chorągwi Grunwaldzkich
Turnieje i konkursy
Regulaminy
Chorągwie
Katalog Rzemieślników
Justycja polowa


Sponsor Serwisu Internetowego
Dobrodziej RR 2013 - INFOMAN

Gloria Artis dla Krzysztofa Góreckiego

Zasłużony dla Kultury Polskiej.

Piękniejsza Polska

WYNIKI TURNIEJÓW GRUNWALDZKICH 2015

Wyniki Turniejów toczonych w trakcie „Dni Grunwaldu 2015”
*M.P.wW.R. – Mistrzostwa Polski w Walkach Rycerskich

 

15.07.2015 – ŚRODA

M.P.wW.R. - Turniej bojowy 2vs2 - "Samoczwart”
1. Krzysztof Szatecki oraz Robert Szatecki - Brothers of Steel - Warszawa
2. Grzegorz Krasowski oraz Grzegorz Kluczek z Olsztynka
3. Stevanovic Stevan Plameni - Serbia oraz Obradovic Srdjan Company of the Golden Keg - Serbia
II M. P. wW.R. Miecza Długiego „O Srebrny Miecz Grunwaldu”
1. Grzegorz Krasowski - herbu "Ślepowron", Konwent Św. Piotra z Olsztynka
2. Grzegorz Kluczek, Konwent Św. Piotra z Olsztynka
3. Bolek Sitek Herbu "Poraj" BR "Excalibur" Warszawa
II M. P. wW.R. Miecza Długiego „O Złoty Miecz Grunwaldu”
1. Krzysztof Szatecki - herbu "Czarny królik w czerwonym polu" Brothers of Steel - Warszawa
2. Wiesław Kurek - herbu "Wilk" Chorągiew Piastów Śląskich, Oława
3. Marcin Waszkielis, Kętrzyńskie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Militarnych "Masuria"
M.P.wW.R. - Pierwszy Turniej Bojowy Seniorów 40 +
1. Andrzej Koliński - Zabrze
2. Robert Kostrzewa – Battle Heritage, Szczecin
3. Dariusz Żyłowski – Młynowo k/Mrągowa
Nocny Turniej Łuczniczy o Złote Jajo Gryfa!
1. Adam Bisok - Jaworze Dolne
2. Filip Moszczyński Chorągiew Ziemi Gdańskiej
3. Jacek Świętnicki – Tajemna Grupa Najemna Gdańsk



16.07.2015 – CZWARTEK

Turniej łuczniczy "Ruchomy Cel"
1. Krzysztof "Fazik" Brzeziński – Koszalińska Kompania Rycerska
2. Leszek Stefaniak – Opolskie Bractwo Rycerskie
3. Jacek Świętnicki – Tajemna Grupa Najemna Gdańsk
M.P.wW.R. - „MELLE”  - Bojowy Turniej Chorągwi (16x16)
I.    Miejsce - Chorągiew św. Jerzego - dowódca Maciej Reihl
II.  Miejsce  - Chorągiew Rycerzy Nadreńskich – dowódca Sebastian Sipowicz
III. Miejsce - Chorągiew Pomezańska - dowódca Marcin Tymiński + Fabryka Świń - dowódca Marcin Janiszewki



17.07.2015 - PIĄTEK

V Średniowieczne Mistrzostwa Polski W Szachach Klasycznych
1. Dorian John
2. Andrzej Nogal "Kakofoniks"
3. Jakub Jakimyszyn
Turniej łuczniczy "EFENDI"
1. Dyskwalifikacja
2. Krzysztof "Fazik" Brzeziński – Koszalińska Kompania Rycerska
3. Leszek "Haris" Jęczkowski – Koszalińska Kompania Rycerska
V M.P.wW.R. - I Turniej Bojowy Miecza Jednoręcznego

                         „O Srebrny Pas Grunwaldu”
1. Grzegorz Kluczek.
2. Paweł Pytel.
3. Grzegorz Zwierzchowski.
M.P.wW.R. - Bojowy Turniej Pięcioosobowych Pocztów Rycerskich.
I. Miejsce poczet rycerski Dies Irae z Warszawy w składzie:
1. Marcin Tymiński - Warszawa
2. Krzysztof Szatecki - Warszawa
3. Robert Szatecki - Warszawa
4. Tomasz Gomoła - Lublin
5. Bolesław Sitek - Warszawa
6. Dyskwalifikacja
7. Dyskwalifikacja
8. Dyskwalifikacja

II. Miejsce poczet rycerski Św. Jerzego w składzie:
1. Krzysztof Olczak - Lódź
2. Łukasz Płaza - Wrocław
3. Biały Tur z Mińska / Białoruś
4. Biały Tur z Mińska / Białoruś
5. Biały Tur z Mińska / Białoruś
6. Biały Tur z Mińska / Białoruś
7. Biały Tur z Mińska / Białoruś
8. Biały Tur z Mińska / Białoruś

III. Miejsce Fabryka Świń z Gdańska w składzie
1. Marcin Janiszewski - Gdańsk
2. Mateusz Lis - Gdańsk
3. Paweł Karczewski- Gdańsk
4. Łukasz Wojciechowski- Płock
5. Sylwester Koper ¬- Gdańsk
6. Michał Gzowski - Elbląg
7. Paweł Piwnicki – Stalowa Wola
8. Marek Szłoiński - Gdańsk



18.07.2015 – SOBOTA

Turniej Puszkarzy (artyleryjski)
 1. The Fat Catherine Sisterhood of Cannoniers - Greywolves Finland
M.P.wW.R. - III Turniej bojowy dla osób niepełnoletnich
1. Jan Kowalczyk - Gdańsk
2. Dominik Szafarczyk - Koszalińska Kompania Rycerska
3. Cezary Szypulski - Jastków
V M.P.wW.R. - I Turniej Bojowy Miecza Jednoręcznego

                         „O Złoty Pas Grunwaldu”
1. Marcin Waszkielis - Kętrzyńskie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Militarnych "Masuria"
2. Krzysztof Szatecki - herbu "Czarny królik w czerwonym polu" Brothers of Steel - Warszawa
3. Robert Szatecki - Brothers of Steel - Warszawa

Licznik odwiedzin:  4628571



Fundacja Bielik INFOMAN - marketing internetowy Pomorze Zachodnie - przewodnik