Inscenizacja rozpocznie się 16 lipca 2022 r. godz 15:00, czyli za: 292 dni
 

Dla uczestników

Dowódcy Chorągwi Grunwaldzkich
Turnieje i konkursy
Regulaminy
Chorągwie
Katalog Rzemieślników
Zostań Rzemieślnikiem
Justycja polowa
Katalog Rzemieślników
Mecenasi Turniejów Grunwaldzkich zwolnieni z opłaty kupieckiej
ADAMANTOS - Mariusz Mecka

Mariusz Mecka - Dowódca zarządzający Podgrodziem Rzemieślników i Kupców. Adamantos - Damy i Rycerze Księstwa Pomorskiego Od 2011 roku jako ADAM(...)
więcej
Grybol Kowalstwo-Płatnerstwo
Na moim kramie można będzie nabyć i zamówić sprzęt ochronny (elementy uzbrojenia ,rękawice ,hełmy itd) i obozowy (gary,patelnie,ruszta,skrzynie,okuc(...)
więcej
www.miecze.pl
Wykonujemy kopie białej broni wszelkich typów: miecze, szable, rapiery, pałasze, sztylety, itp. W swojej stałej ofercie posiadamy ponad 80 różnych wy(...)
więcej
BALTIC GLASS ANTOSZEWSKA MONIKA
SPRZEDAŻ KWASU CHLEBOWEGO RYCERSKIEGO, LANY ZIMNY Z BECZEK ORAZ SPRZEDAŻ W BUTELKACH
więcej
DOMINUS
Prezentacja Stowarzyszenia i możliwośc doradztwa w zalegalizowaniu broni czarnoprochowej. Prezentacia wyrobów replik czarnoprochowych oraz wyrobów s(...)
więcej
Tkaniny Dąbrowy
Lny wełny Jedwabie na stroje historyczne
więcej
Bartosze
Dostarczamy wełny i lny dla rekonstruktorów.
więcej
Fundacja Bielik
Fundacja Bielik wraz z Wydawnictwem Triglav prezentują historyczne Pomorze Zachodnie
więcej
Husar Sylwester Tylko
Bron biała, miecze do walki.
więcej
Wydawnictwo Pergamena
Wydawnictwo Pergamena nawiązuje do najlepszych doświadczeń dawnych mistrzów sztuki edytorskiej, kartograficznej i drukarskiej. Naszy(...)
więcej
Wojmir Rzemiosło Artystyczne
Na Grunwald, przygotowałem kolczugi nitowane, zapraszam do mojego stoiska.
więcej
Miodosytnia Dziki miód
Miody pitne I naturalne
więcej
ŁOBOS Tkaniny
Zapraszam wszystkich. W moim kramie można nabyć tkaniny lniane, wełniane, jedwabne. Nici lniane jedwabne ,wełniane.
więcej
SPES Medieval Market & SPES Histents
SPES Medieval Market specjalizuje się w wyrobie przedmiotów związanych z odtwórstwem realiów życia codziennego Wieków Średnich. Stara się, aby ich pr(...)
więcej
Pracownia Biżuterii Artystycznej Artefakt
Pracownia Biżuterii Artystycvznej Artefakt zajmuje się tworzeniem replik biżuterii średniowiecznej , biżuterii inspirowanej wiekami dawnymi . Wytwarz(...)
więcej
MISIEK - DESIGN
Szewstwo i kaletnictwo historyczne. Rekonstrukcją historyczną zajmuję się od 20 lat - na Grunwaldzie od 1998 roku
więcej
Darek Mykietyszyn
Namioty historyczne, łucznictwo tradycyjne
więcej
More maiorum mieszczanie grodu Konitz
Rodzinna grupa mieszczańska prezentująca wyroby wykonane ze skóry, wełny, brązu. Wytwarzamy bukłaki z tykwy, skóry, szpilki z brązu, ręcznie szyte no(...)
więcej
Pracownia Płatnerska Wotan
http://platnerz-wotan.pl/index.php
więcej
Gród Rycerski koło Byczyny
Przenieś się w czasie do średniowiecza… Zapraszamy do grodu rycerskiego pod Byczyną. To tutaj, w tej drewnianej budowli, można przenieść się w(...)
więcej
PIOTR -STOLARZ MEBLE ŚREDNIOWIECZNE
WITAM .CHCIAŁBYM JAK CO ROKU ZAPROSIĆ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW BITWY POD GRUNWALDEM DO MOJEGO WARSZTATU STOLARSKIEGO .SERDECZNIE POZDRAWIAM .
więcej
Pracownia Stroju Historycznego Bonum Sartores
Pracownia Stroju Historycznego Bonum Sartores oferuje profesjonalne szycie strojów i akcesoriów historycznych. Specjalizujemy się szczególnie w epoce(...)
więcej
Lorifactor - repliki historyczne
Lorifactor - pasy, sprzączki, okucia, biżuteria, ozdoby, wyposażenie obozowe. Jak co roku zapraszamy na nasz kram, gdzię będzie mozna znaleźć szero(...)
więcej
Bohurtshields
Jako walczący jest zgłoszony w Chorągwi pomezańskiej. Handlować będę tarczami rycerski do walk dla rycerzy, tarczami dla dzieci (własnoręczne repliki(...)
więcej
ŁUKBIS - HERBIS
Na naszym kramie znajdziecie wszystko co potrzebne do strzelania z łuku i wiele innych wyrobów z drewna i skóry dla pasjonatów średniowiecza. Umożliw(...)
więcej
Rafał Wójcik / Medieval Shoes
Witam Wszystkich Serdecznie . Jako Darczyńca mam przyjemność przekazać na nagrodę Voucher na replikę obuwia . Jak co roku zapraszam wszystkich do (...)
więcej
Ceramika Kopiczko
Zapraszamy na kram ze średniowieczną ceramiką! Dla każdego wedle stanu i majętności! Bogata kamionka i zwykłe nieszkliwione siwe gary!
więcej
Szponem i Mieczem. Nephilim Fire & Light Show
Grupa "Szpon i Miecz" zajmuje się sokolnictwem i edukacją przyrodniczo-leśną w połączeniu z rekonstrukcją historyczną. Posiadamy ułożone sokolniczo g(...)
więcej
Kupcy i Rzemieœlnicy
Gienia mi zrobiła

Filety tkane z ręcznie przędzonego jedwabiu, wyroby naalbindingowe i moje fantazyjne czapki w klasycznych wzorach hełmu rycerskiego i Krasnoluda z br(...)
więcej
jarko_rogownik
Witam serdecznie. Zapraszam do kramu rogownika na pogawędkę i oczywiście po kości, rogi i poroże, każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam i Pozdrawi(...)
więcej
WANAHEIM
WANAHEIM TO SŁOWIAŃSKA RODZINA Z PASJĄ DO DAWNEJ KULTURY WIKIŃSKIEJ I CELTYCKIEJ. Nasza ekspozycja zawiera wyroby ze srebra i brązu nawiązujące orn(...)
więcej
Plecionkarstwo Wojciech Świątkowski
Od ponad dziesieciu lat produkuje wszelkiego rodzaju kosze na potrzeby ruchu rycerskiego , historycznego ,.. Oferta jaką kieruje to m.in kosze na(...)
więcej
Kram LAWENDOWO Budków
Kram Lawendowo Budków oferuje naturalne rzemieślnicze kosmetyki kąpielowe tj. mydła naturalne (w tym z popiołu drzewnego), sole kąpielowe, mieszanki (...)
więcej
STARKOW
Broń średniowiecza, repliki broni białej: miecze, szable. Broń drzewcowa, broń obuchowa, noże. Wyroby ze skóry. Wyroby plecionkarskie: liny, kapelusz(...)
więcej
Wyroby garncarskie
Od 14 lat wystawiamy swoje produkty na polach Grunwaldu takie jak: misy, kufle, dzbany, wazy itp.
więcej
More maiorum
Rodzinna grupa mieszczańska prezentująca wyroby wykonane ze skóry, wełny, brązu. Wytwarzamy szpilki z brązu, ręcznie szyte nogawiczki, czapki, kaptur(...)
więcej
Płat-but
Jestem płatnerzem z Płocka który od wielu wielu lat zajmuje się wykonywaniem zbroi i elementów uzbrojenia. Moją wieloletnią pracę zna nie jeden ryc(...)
więcej
Naczynia gliniane ręcznie lepione
POkaz lepienia ręcznego naczyń glinianych.
więcej
ŁUKI ANDRZEJ SMOLIŃSKI
WITAMY. JESTEŚMY RODZINNĄ GRUPĄ RZEMIEŚLNICZO-REKONSTRUKCYJNĄ .WYKONUJEMY STRZAŁY ,ŁUKI ,KOŁCZANY ,CIĘCIWY NA ZAMÓWIENIE ,KARWASZE ,SAKIEWKI.SERDECZ(...)
więcej
institorium
INSTITORIUM - HISTORICAL RE-CREATION. Od ponad półtorej dekady zajmujemy się rekonstrukcją kultury materialnej późnego średniowiecza. W trakcie pozna(...)
więcej
Ozdoby Wikingów
Nazywamy się Ozdoby Wikingów. Jesteśmy rodzinnym kramem kupieckim, który przedstawia wczesnośredniowieczne życie Wikingów. W swojej ofercie mamy reko(...)
więcej
Sredniowieczne wyroby z drewna
Na stoisku prezetuje własne wyroby wykonanane z drewna i skóry. Są to miski, kufle, wiadra, lampy,drewniane miecze i tarcze.
więcej
Sredniowieczne wyroby z drewna
Na stoisku prezentuje własne wyroby wykonane przy użyciu naturalnych materiałów jak skóra i drewno. Są to : miski, kufle, wiadra, lampy, drewniane m(...)
więcej
Kram u Mieszczaka
Kram u Mieszczaka Przeszywki i elementy pikowane w całości szyte ręcznie. Także dodatki i elementy ubioru. 502 715 884
więcej
Lancelot
Rękodzieło z filcu i dodatki .
więcej
Garncarz Maciej BeneAkebe
Historyczne garncarstwo - rekonstruowanie pracy dawnego rzemieślnika - to główne działania mojego warsztatu. Wykonuję rekonstrukcje i repliki cerami(...)
więcej
Kram Leszy
Kram Leszy to rodzinna grupa rzemieślników prowadzona przez Leszę - jubilera specjalizującego się w rekonstrukcji biżuterii średniowiecznej z kamieni(...)
więcej
REPLIKA
Prezentacja replik średniowiecznych ozdób, metalowych elementów pasów, świeczników, buławek, łyżek, stylusów itd. Zapraszam
więcej
"Gienia mi zrobiła"
"Gienia mi zrobiła" skarpety, czapki, mitenki, rękawiczki dziergane ściegiem igłowym (naalbinding), tkane, jedwabne filety/opaski oraz podwiązki. Jał(...)
więcej
Marek Jargilo Glass Studio
Warsztat szklarski z kramem. Pokaz dmuchania szkła
więcej
Kram Pati i Vlada
Od 20 lat zajmujemy się rekonstrukcją historyczną a od 15 rzemiosłem. Wykonujemy repliki biżuterii historycznej. Na Grunwaldzie prawie od samego pocz(...)
więcej
GoHurt - Medieval Sports Gear
Jesteśmy producentem sprzętu do walk rycerskich, w tym - ubrań, przeszywanic, butów, elementów uzbrojenia, broni, tarcz i akcesoriów potrzebnych do w(...)
więcej
Licznik odwiedzin:  8573908Fundacja Bielik INFOMAN - marketing internetowy Pomorze Zachodnie - przewodnik